151 ایده سریع تبلیغات

نویسنده: جین جواچیم
۲۲,۰۰۰ تومان

درباره تبلیغات دو واقعیت اساسی وجود دارد: • اول اینکه تبلیغات برای کسب درآمد الزامی است و بدون آن، محصول شما در قفسه خاک خواهد خورد. • و دوم اینکه تبلیغات چاهی بی‌انتها و سیری ناپذیر است که با سرعتی باورنکردنی، پول‌های شما را می‌بلعد! بنابراین بهترین هدیه برای فردی که به دنبال تبلیغات است، کتابی است که به او بیاموزد چگونه تبلیغ کند بدون اینکه پول زیادی خرج کند!

مشخصات کتاب

نویسنده
مترجم بابک حاجیان
ناشر شرکت چاپ و نشر بازرگانی
تعداد صفحات 166 صفحه
دسته بندی 28
تاریخ انتشار
شابک
قیمت 22000
زبان persian

فهرست مطالب

سخن مولف

خواندن این کتاب می‌تواند برای افرادی که در حال راه‌اندازی کسب و کار شخصی خود هستند یا آن‌ها که به عنوان مدیر تبلیغات و بازاریابی در یک شرکت مشغول به فعالیت هستند، راهگشا و مفید باشد. تفاوتی نمی‌کند اگر شما متخصص تبلیغات و بازاریابی باشید یا یک فرد تازه‌کار در این حوزه به شمار می‌روید. پس از خواندن این کتاب، در هر سطحی که باشید می‌توانید تبلیغاتی موثرتر و با ایده‌هایی خلاقانه‌تر داشته باشید و تعداد مشتریان خود و به تبع آن، فروش محصولات خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید.

نکته جالب و هیجان‌انگیز ماجرا اینجاست که همه این کارها با حداقل هزینه و بهینه‌ترین میزان سرمایه‌گذاری انجام می‌شود بنابراین خواندن این کتاب قبل از شروع برنامه تبلیغو بازاریابی، برای شما الزامی است.

نظرات کاربران

نظرات شما به کاربران دیگر کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری کتاب مناسب برای خودشان را انتخاب کنند.